Projekty

Pełna lista projektów znajdujących się w realizacji a także projektów skierowanych do potencjalnych inwestorów dostępna po podpisaniu umowy o poufności (NDA) i zalogowaniu.

Polski

eFakturomat

eFakturomat - urządzenie do automatycznego wystawiania faktur

eFakturomat – to robocza nazwa nowego urządzenia opracowanego przez firmę Arlamowski Investment w oparciu o koncepcję Kamili Rudnickiej, młodej studentki Politechniki Wrocławskiej. Urządzenie pozwala na automatyczne wystawianie faktur VAT przez klientów, wyróżniając się jednak spośród podobnych urządzeń obecnych na rynku co najmniej siedmioma cechami innowacyjnymi.

Brain Controlled Wheelchair

Firma Arłamowski Investment rozpoczęła właśnie prace nad nowym projektem, którego celem jest stworzenie sterowanego przy pomocy myśli wózka inwalidzkiego dla osób sparaliżowanych. Być może już wkrótce osoby, które dotychczas – w wyniku wypadków czy chorób - skazane były na nieustającą pomoc innych – będą mogły samodzielnie poruszać się i wchodzić w interakcję z otoczeniem.

Darin - po prostu inteligentny

Młodzieńcze zamiłowanie do eksperymentowania oraz specjalistyczna widza zdobyta podczas studiów na kierunku Automatyka i Robotyka Politechniki Wrocławskiej stały się podstawą do stworzenia innowacyjnego produktu – a dokładniej kilkunastu produktów pod wspólną nazwą „DARIN – Po prostu inteligentny”.